Ürün Danışma Hattı
+90 (212) 671 55 47
Ürün ekle
Fiyat al
Gönder

Firmamız Hakkında

Tabiatın birçok güzelliğini içinde barındıran Softem, geleneksel formülleri yenilikçi anlayışıyla birleştiriyor. Stresli şehir hayatı, hava kirliliği, yanlış beslenme gibi faktörler ciltte ve saçlarda doğal görünümünün bozulmasına neden oluyor. Softem, doğal içerikli ürünleriyle; aradığınız, parlak, temiz ve canlı görünümü sağlıyor. Doğanın güzelliğini saçlarında ve cildinde hissetmek isteyenler için Softem; doğal sabun, şampuan, saç kremi, saç serumu, cilt ve vücut yağları üretiyor.

Gelişmiş Teknolojik Altyapı

Softem ürünleri, AR-GE ve ÜR-GE alanında faaliyet gösteren gelişmiş teknolojilere sahip laboratuvarlarda geliştirilmektedir.

GMP Belgeli Üretim Tesisi

Good Manufactoring Process koşullarına sahip üretim alanında, dünyanın en iyi bölgelerinden seçilen kaliteli hammaddelerden hazırlıyoruz.

Kalite Odaklı Yaklaşım

Kullanılan bitki ve bitki ekstrelerinde aflotoksin tayini ve mikrobiyolojik testler yapılır. Bitki ekstrelerinin HPLC ile etken madde miktarı tayini gerçekleştirilir.

Özenli Test Çalışmaları

Bir bitkinin yüze yakın türü bulunabilir. Bu nedenle ürünlerde doğru türü kullanmak adına bu bitki türleri Istanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Botanik Laboratuvarında teşhis edilmektedir.

Neden Softem Ürünleri?

Doğal kozmetik ürünlerinde cilt ve saç yapısına uygun ürünler üretmektedir.
Softem ürünlerinde paraben ve renklendirici bulunmamaktadır.
Doğadaki yararlı bitki özlerinden; krem, şampuan, doğal yağlar, sabun ve losyon gibi çeşitli ürünler üreten softem markası, son derece kaliteli ham maddeler kullanmaktadır.
Aksu Vital Kurumsal Logosu